BDAR

Registracija į ekskursijas ir edukacijas

Pamokėlės

Tai ekskursijos-pamokėlės, kuriose vaikams linksmai ir paprastai pasakojama apie tai, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado, kaip jie keitėsi, kaip atrodo ir kaip naudojami šiandien. Pamokėlė  trunka apie 1 valandą  ir yra nemokama.  

PAMOKĖLEJE GALI DALYVAUTI DAUGIAUSIAI 15 ASMENŲ!

Plačiau

Ekskursijos

Ekskursijoje moksleiviai  kartu su Pinigų muziejaus gidais apžiūrės muziejaus ekspoziciją, susipažins su pinigų atsiradimo istorija, patys pasigamins unikalių Pinigų muziejaus suvenyrų. Ekskursijos trunka iki 1,5 valandos ir yra nemokamos. 

EKSKURSIJOJE GALI DALYVAUTI DAUGIAUSIAI 15 ASMENŲ!

Plačiau

Virtualios pamokos

Šias pamokas su žaidybiniais elementais, skirtas moksleiviams, veda Pinigų muziejaus gidas per Jums patogią platformą. Visos virtualios pamokos yra nemokamos.

Plačiau

Ekskursijos

Ekskursijoje Pinigų muziejaus gidai supažindina su muziejaus ekspozicija, su skirtingomis Pinigų muziejaus siūlomomis temomis. Lankytojai ne tik susipažins su pinigų ar bankininkystės istorija, bet ir patys pasigamins unikalių Pinigų muziejaus suvenyrų. Ekskursijos trunka iki 1,5 valandos ir yra nemokamos. 

EKSKURSIJOJE GALI DALYVAUTI DAUGIAUSIAI 15 ASMENŲ!

Plačiau

Virtualios paskaitos

Šias paskaitas su žaidybiniais elementais, skirtas suaugusiesiems, veda Pinigų muziejaus gidas per Jums patogią platformą. Visos virtualios paskaitos yra nemokamos.

Plačiau