BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Ekskursijos

Lietuvos banko rūmų paslaptys

1–12 klasės

Moksleiviai kartu su gidu pasivaikščios po istorinius beveik šimtmetį skaičiuojančius Lietuvos banko rūmus. Vaikai ne tik išvys įspūdingus pastato interjerus, bet ir turės galimybę prisiliesti prie tris tonas sveriančių banko saugyklos durų, pasėdėti autentiškuose posėdžių salės krėsluose. Dalyvaudami ekskursijoje vaikai susipažins ne tik su Lietuvos banko, bet ir Lietuvos istorija ir sužinos daug naujo. 

Registruotis

Kelionė per Lietuvos pinigų istoriją

1–12 klasės

Kuo atsiskaitinėdavo mūsų protėviai? O kuo tėveliai, seneliai ar proseneliai? Ekskursijoje vaikai praleis laiką Lietuvos banko Pinigų muziejaus ekspozicijoje, esančioje istoriniuose rūmuose Kaune. Pinigų muziejaus gidas supažindins su Lietuvos pinigų ir bankininkystės istorija. Kaip atrodė pirmieji pinigai Lietuvoje? Kas buvo vaizduojama ant šimtamečių litų monetų ir banknotų? Ant kurių lietuviškų pinigų galėjome matyti nupieštus miško žvėris? Moksleiviai atras atsakymus į šiuos klausimus ir dar daug įdomių dalykų iš Lietuvos istorijos. 
 

Registruotis