BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Ekskursijos

Susipažinkite su pinigais!

1–12 klasės

Ekskursijoje - pamokoje vaikai susipažins su pinigų istorija nuo seniausių laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki naujųjų laikų, kai jie tapo metalo monetomis, popieriniais banknotais ir kredito kortelėmis. Kas galėjo būti pinigai senovėje? Kaip atrodė pirmieji lietuviški pinigai? Kaip pinigai gaminami šiandien ir kam jie reikalingi? Vaikai ne tik gaus atsakymus į šiuos klausimus, bet ir patys galės nusikalti savo pinigėlį, pasisverti ir sužinoti, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš aukso.

Registruotis

Žygis į asmeninių finansų mišką

1–4 klasės
Finansinį raštingumą ugdykime nuo pat mažens! Šioje pamokėlėje pradinių klasių mokiniai keliauja į įsivaizduojamą žygį: kaupia atsargas, renkasi reikalingus daiktus ir tokiu būdu žaismingai bei linksmai supranta, kas yra poreikiai, ištekliai, kuo svarbus yra taupymas ir atsakingas elgesys su pinigais. Vaikai ne tik sužinos daug naujų ir reikalingų dalykų apie asmeninius finansus, bet ir teisingai atsakinėdami į klausimus turės šansų gauti Pinigų muziejaus prizų. 
Edukacija „Žygis į asmeninių finansų mišką“ sukurta Nacionalinei finansinio raštingumo dienai paminėti. 
Registruotis