BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Registracija į ekskursijas ir edukacijas

Pamokėlės

Tai ekskursijos-pamokėlės, kuriose vaikams linksmai ir paprastai pasakojama apie tai, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado, kaip jie keitėsi, kaip atrodo ir kaip naudojami šiandien. Pamokėlė  trunka apie 1 valandą  ir yra nemokama. 

Plačiau

Ekskursijos

Ekskursijoje moksleiviai  kartu su Pinigų muziejaus gidais apžiūrės muziejaus ekspoziciją, susipažins su pinigų atsiradimo istorija, patys pasigamins unikalių Pinigų muziejaus suvenyrų. Ekskursijos trunka iki 1,5 valandos ir yra nemokamos. 

Plačiau

Edukacinės pamokos

Edukacinės pamokos – tai paskaitos su žaidybiniais elementais pasirinktomis temomis, skirtos moksleiviams ir vykstančios Pinigų muziejaus edukacinėje salėje. Jų metų ekskursijos po muziejų nėra vedamos. Visos edukacinės pamokos yra nemokamos!

Plačiau

Ekskursijos

Ekskursijoje Pinigų muziejaus gidai supažindina su muziejaus ekspozicija, su skirtingomis Pinigų muziejaus siūlomomis temomis. Lankytojai ne tik susipažins su pinigų ar bankininkystės istorija, bet ir patys pasigamins unikalių Pinigų muziejaus suvenyrų. Ekskursijos trunka iki 1,5 valandos ir yra nemokamos. 

Plačiau