BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Ekskursijos

Pasivaikščiojimas po istorinius Lietuvos banko rūmus

Šioje ekskursijoje kartu su gidu pasivaikščiosite po vieną įspūdingiausių tarpukario Lietuvos pastatų. 1928 m. duris atvėrusiuose Lietuvos banko rūmuose iki šiandien išlikęs autentiškas tų laikų interjeras. Turėsite galimybę susipažinti su banko sukaupta meno kolekcija, apžiūrėti net tris tonas sveriančias banko saugyklos duris, apsilankyti pirmojo Lietuvos ministro pirmininko Augustino Voldemaro 8 kambarių bute ir atrasti daug naujo.

Registruotis

Lietuvos pinigų istorija

Ekskursijoje turėsite galimybę su gidu apžiūrėti Lietuvos banko Pinigų muziejaus ekspoziciją, esančią istoriniuose banko rūmuose Kaune. Joje pristatoma Lietuvos pinigų istorija nuo seniausių laikų iki šiandien. Daugiausiai dėmesio yra skiriama tarpukario Lietuvos pinigų sistemoje. Ekskursijoje sužinosite kaip galėjo būti pavadinti mūsų pinigai prieš šimtą metų, kas vaizduojama ant senųjų litų banknotų ir monetų, kas buvo ant banko darbuotojų darbo stalo ir dar daug įdomių dalykų iš Lietuvos bankininkystės, pinigų, o ir pačios Lietuvos istorijos.
 

Registruotis