BDAR

Naujos virtualios pamokos ir paskaitos Pinigų muziejuje

Spausdinti

Jau kelis mėnesius sėkmingai virtualiai pasakojame apie pasaulio pinigų istoriją moksleiviams ir suaugusiesiems. Pasaulio pinigų istorija tikrai įdomi, bet grįžkime į Lietuvą. Siūlome naują virtualią pamoką įvairaus amžiaus moksleiviams ir virtualią paskaitą suaugusiesiems, jose pristatysime Lietuvos pinigų istoriją. 

Moksleiviams. Virtuali pamoka „Lietuvos pinigai. Nuo gintaro iki euro“.

Pamokoje papasakosime lietuviškų pinigų istoriją nuo tada, kai jie dar buvo prekės, iki šiandien naudojamų eurų. Ką buvo galima įsigyti už pirmuosius metalinius pinigus – lietuviškus ilguosius? Kokia monetų įvairovė buvo Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje? Kas buvo vaizduojama ant litų? Atsakymus į šiuos ir dar daug klausimų sužinosite dalyvaudami virtualioje pamokoje. 

Suaugusiesiems. Virtuali paskaita „Lietuvos Respublikos pinigai. Įdomiosios istorijos“.

Paskaitoje papasakosime apie Lietuvos Respublikos pinigų istoriją nuo 1918 m. iki šių dienų. Kaip galėjo vadintis pirmieji pinigai Lietuvos Respublikoje? Kas vaizduojama ant tarpukario pinigų? Kaip buvo kuriami ir gaminami pinigai po 1990 m.? Atsakymus į šiuos ir dar daug klausimų sužinosite dalyvaudami virtualioje paskaitoje. 

Registruotis galite čia. 
 

Pinigų muziejuje
Atnaujinta: 2021-06-25