BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Virtualios viktorinos, skirtos Lietuvos banko šimtmečiui jau netrukus!

Spausdinti
2022-09-01
#Žaidimas # Viktorina #LB100 Lietuvos bankas šiais metais mini savo veiklos šimtmetį. Tą proga Pinigų muziejus rengia virtualią viktoriną apie Lietuvos banko istoriją, kurioje galės dalyvauti visi norintys! Rugsėjo – lapkričio mėnesiais vyks trys atrankiniai šios viktorinos etapai, o gruodžio mėnesį vyks finalas, kuriame dalyvaus dešimt geriausiai atrankiniuose žaidimuose pasirodžiusių žaidėjų. Geriausiai pasirodę bus apdovanoti Lietuvos banko ir Pinigų muziejaus prizais!

Ko reikia, kad galėtumėte dalyvauti šiame žaidime? Viskas labai paprasta! 

•    Žaidimai vyks Pinigų muziejaus facebook profilyje, gyvos transliacijos metu (apie jas bus iš anksto paskelbta Facebook profilyje). 
•    Bus užduodami klausimai, kuriuos reiks atsakinėti KAHOOT programėlės pagalba, todėl  telefone ar kompiuteryje būkite atsidarę kahoot.com svetainę arba turėkite atsisiuntęKAHOOT programėlę.Transliacijos metu sužinosite kaip prisijungti prie žaidimo. 
•    Visi klausimai bus variantiniai, o juos atsakyti reikės ne tik gerai, bet ir greitai! 
•    Kiekviename etape trys geriausiai pasirodę keliaus tiesiai į žaidimo finalą, kuris vyks gruodžio mėnesį. Taip pat papildomai į finalą pateks geriausiai pasirodęs ketvirtą vietą užėmęs žaidėjas. 

Pirmasis atrankinis žaidimas įvyks jau rugsėjo 8 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Jame atsakinėsite į klausimus apie Lietuvos banko ir Lietuvos Respublikos pinigų ištakas. Kalbėsime apie pirmąjį Lietuvos banko dešimtmetį. 

Gyvos transliacijos nuoroda atsiras netrukus!
 
Pinigų muziejuje