BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Svečiai iš Armėnijos ir Baltarusijos

Spausdinti
2016-03-25

Šią savaitę Pinigų muziejuje lankėsi svečiai net iš dviejų centrinių bankų! Su muziejaus ekspozicija susipažino Baltarusijos ir Armėnijos centrinių bankų atstovai.

Ypatingai muziejaus veikla domėjosi Baltarusijos Nacionalinio banko atstovai, kurie rekonstruoja savo banko muziejų ir stengėsi pasisemti idėjų iš mūsų. Vizitas pavyko, svečiai liko patenkinti. Dar galime pasidžiaugti, kad baltarusiai papildė muziejaus kolekciją dvejomis ypatingomis monetomis: Baltarusijos Nacionalinio banko išleistomis kolekcinėmis monetomis, skirtoms žymiems LDK žmonėms Leonui Sapiegai ir Konstantinui Ostragiškiui. Beje, moneta skirta Leonui Sapiegai nukalta Lietuvos monetų kalykloje!

Svečiai iš Armėnijos ir Baltarusijos Pinigų muziejaus specialistai su Baltarusijos Nacionalinio banko muziejaus vedėja Svečiai iš Armėnijos ir Baltarusijos su Pinigų muziejaus gide Nijole Butkevičiene
Pinigų muziejuje