BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Po Lietuvos banko rūmus Kaune jau galite pasivaikščioti virtualiai

Spausdinti
Pasivaikščiokite po Lietuvos banko rūmus Kaune virtualiai! Neišėję iš namų pamatysite XX a. trečiojo dešimtmečio pabaigoje pastatytus istorinius banko rūmus Kaune – vieną svarbiausių Lietuvos neoklasicizmo architektūros ir bankininkystės istorijos objektų. 

Mūsų puslapyje jau įdiegtas virtualus 3D turas po istorinius Lietuvos banko rūmus Kaune. Jo pagalba ne tik galėsite ištyrinėti visus rūmų kampus, į kuriuos šiaip patekti dažniausiai nėra galimybės, bet ir sužinoti daug įdomių dalykų apie Lietuvos banko ir Lietuvos Respublikos pinigų istoriją. Užėję ant specialių žymeklių galite skaityti, matyti ar girdėti aktualią informaciją ir apie vietą, kurioje žvalgotės ir istorinį jos kontekstą. 

„Vaikštinėdami“ po rūmus galite klausytis ir sukurto audiogido, kuris jūsų kelionę padarys dar įdomesnę ir gyvesnę. 

Virtualus turas: https://www.pinigumuziejus.lt/lt/lankytojams/virtualus-turas-po-lietuvos-banko-rumus-kaune

Audiogidas: https://www.pinigumuziejus.lt/lt/lankytojams/e-gidas

3D turą žiūrėkite kompiuteriu, telefonu ar naudodami virtualios realybės akinius. 

Istoriniai banko rūmai Kaune pastatyti XX a. trečiojo dešimtmečio pabaigoje, tai svarbus Lietuvos neoklasicizmo architektūros ir bankininkystės istorijos objektas. Specialiai Lietuvos bankui pastatytuose rūmuose galėsite pasigrožėti autentišku banko rūmų interjeru ir įspūdingais tarpukario Kauno meno mokyklos atstovų paveikslais, apsilankyti buvusioje Lietuvos banko tarybos ir valdybos posėdžių salėje, kurioje tebestovi banko logotipais puošti krėslai, pasisvečiuoti buvusio Ministro Pirmininko Augustino Voldemaro apartamentuose su 8 metrų aukščio kupolu, išvysti vieną seniausių veikiančių liftų Kaune ir 3 tonas sveriančias seifines saugyklų duris.