BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Pinigų muziejus šventė vasario 16 – ąją

Spausdinti
2017-02-17

Vakar Pinigų muziejus kartu su visa Lietuva ir pasaulio lietuviais šventė 99 – tąjį Lietuvos gimtadienį, valstybės atkūrimo dieną! Vyko projektas „Vasario 16 valstybingumo maršrutai. Geltona žalia raudona.“, per kurį duris atvėrė Vilniaus kultūrinės erdvės, muziejai, restoranai.

Vyko net 145 skirtingi renginiai! Prie šios šaunios iniciatyvos prisijungėme ir mes. Dalyvavome raudonajame maršrute, kuriame buvo pristatoma valstybė, todėl negalėjome nesupažindinti su vienu iš svarbiausiu valstybės nepriklausomybės atributų – Lietuvos pinigais.

Lankytojai galėjo savarankiškai apžiūrėti ekspozicijas, padedant paslaugiems muziejaus darbuotojams, spręsti testus, gauti muziejaus suvenyrų. Patys mažiausieji dalyvavo edukacinėje pamokėlėje, kurioje vaikai išmoko, kuo pinigai svarbūs Lietuvos valstybingumui. Vyresnieji klausėsi paskaitos apie tai, kaip atsirado ir vystėsi bankai Lietuvoje, o visi norintys su gidu apžiūrėjo muziejų ir susipažino su turtinga lietuvišku pinigų istorija.

Pinigų muziejuje