BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Pinigų muziejuje nemokamos paskaitos!

Spausdinti
2015-10-14

Lietuvos banko Pinigų muziejus, siekdamas didinti suvokimą apie Lietuvos banko veiklą ir skatinti finansinį raštingumą, pradeda paskaitų, skirtų visuomenei, ciklą. Ciklo pavadinimas 3x3. Kiekvieną mėnesio trečiąjį trečiadienį 17.15 val. Pinigų muziejaus edukacijų salėje bus skaitomos paskaitos aktualiomis finansų, bankininkystės ir pinigų istorijos temomis.

2015 m. spalio 21 d. numatytas susitikimas su Lietuvos banko valdybos nario patarėju Titu Budriu. Vyks paskaita „Ką veikia Lietuvos bankas?“. Valdybos patarėjas pristatys, ką veikia Lietuvos bankas, kokie jo tikslai, priemonės ir veiklos kryptys, koks centrinio banko vaidmuo įsivedus eurą.

Lapkričio mėn. kartu su Lietuvos banko Grynųjų pinigų tarnybos Pinigų gamybos organizavimo ir ekspertizės skyriaus vyresniąja specialiste Ramune Juzėniene prisiminsime, ką mums reikia žinoti apie eurų monetas ir banknotus, kokie yra svarbiausi apsaugos požymiai, sužinosime, kada ir kaip naikinami apyvartai netinkantys banknotai, susipažinsime su netrukus apyvartoje pasirodysiančiu serijos „Europa“ 20 eurų banknotu.

Vienoje paskaitoje gali dalyvauti iki 25 žmonių. Į renginį būtina išankstinė registracija internetu.

Pinigų muziejuje