BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Laimingų naujųjų metų!

Spausdinti
2015-12-31

Pastaruoju metu mes stengiamės jums pateikti įdomybių iš pinigų pasaulio. Dažniausiai sudarome įdomiausių ir svarbiausių dalykų dešimtukus. Paskutinę 2015 m. dieną taip pat pateikiame dešimtuką. Tik šįkart naujienos ne egzotinės, o apie mus. Ką pavyko pasiekti šiais metais? Kokių naujovių galite išvysti apsilankę muziejuje?

10 svarbiausių dalykų, kuriuos pasiekė Pinigų muziejus per šiuos metus.

- Muziejuje priėmėme apie 50 000 lankytojų!

- Surengėme daugiau nei 500 ekskursijų;

- Per šiuos metus Pinigų muziejaus Facebook paskyrą pamėgo daugiau nei 1000 lankytojų, dabar gerbėjų beveik 2500! Tikimės, kad šis skaičius tik augs:)

- Pasiekėme net du rekordus! Per „Muziejų naktį“ Pinigų muziejų aplankė beveik 2000 lankytojų (tai per visą istoriją didžiausias žmonių skaičius per vieną dieną apsilankęs Pinigų muziejuje), o Pinigų muziejuje stovinti milijono centų piramidė pripažinta didžiausia pasaulyje!

- Pradėjo veikti Pinigų muziejaus internetinis puslapishttp://www.pinigumuziejus.lt/lt/ , kuriame ne tik galite sekti naujienas, žiūrėti filmus, žaisti žaidimus, bet ir registruotis į ekskursijas ir renginius;

- Išleidome knygą – katalogą „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės monetos Lietuvos banko Pinigų muziejuje“. Pinigų muziejus pirmasis iš Lietuvos muziejų išleidęs LDK pinigų katalogą;

- Nuo spalio pabaigos muziejuje veikia nauja paroda surengta kartu su Lietuvos jūrų muziejumi „Jūra atveria pasaulį“;

- Pinigų muziejuje įdiegtos dvi elektroninės svečių knygos, kuriose moderniu būdu galima palikti atsiliepimą apie mus;

- Naujausia pramoga – kompiuterinis žaidimas prie instaliacijos „Trys milijonai“. Žaidime teisingai atsakius į klausimus apie litus galima pasiklausyti nuotaikingų dainų.

- Prie pat muziejaus tik prieš keletą savaičių atsidengtas paminklas pirmajam Lietuvos banko valdytojui Vladui Jurgučiui. Paminklas pagamintas iš 75 000 sugadintų litų centų.

Galime pažadėti, kad kitais metais įvykdytų tikslų, naujienų, žinių ir šypsenų bus dar daugiau, o dešimtuko apžvelgti metus jau neužteks:)

Sveikiname jus artėjančių naujųjų metų proga, linkime prasmingų tikslų, jų įgyvendinimo, daug svarbių ir smagių atradimų, o svarbiausia optimizmo, šypsenų ir geros nuotaikos!

Pinigų muziejuje