BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Į ekskursijas Kaune jau gali registruotis ir pavieniai lankytojai

Spausdinti

Neseniai pradėjome rengti ekskursijas grupėms Lietuvos banko rūmuose Kaune. Susidomėjimas buvo toks milžiniškas, kad iki balandžio vietų tiesiog nebeliko. Todėl norime pradžiuginti tuos, kurie rūmus nori aplankyti ne didelėje grupėje, o su artimaisiais, draugais ar tiesiog savarankiškai.

Kol kas bus rengiamos dvi ekskursijos vasario 3 d., ketvirtadienį, 15.30 val. ir 17. 30 val., bet ateityje jų bus tikrai daugiau! 

Šioje ekskursijoje kartu su gidu pasivaikščiosite po vieną įspūdingiausių tarpukario Lietuvos pastatų. 1928 m. duris atvėrusiuose Lietuvos banko rūmuose iki šiandien išlikęs autentiškas tų laikų interjeras. Turėsite galimybę susipažinti su banko sukaupta meno kolekcija, apžiūrėti net tris tonas sveriančias banko saugyklos duris, pasivažinėti vienu seniausių liftų Kaune, apsilankyti pirmojo Lietuvos ministro pirmininko Augustino Voldemaro 8 kambarių bute ir atrasti daug naujo.

Registracija čia: https://www.pinigumuziejus.lt/lt/registracija/pavieniams-kaune
 

Pinigų muziejuje
Atnaujinta: 2022-01-25