BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Dėl 2 eurų proginės monetos, skirtos Žuvinto biosferos rezervatui

Spausdinti

Informuojame, kad dalis Žuvinto biosferos rezervatui skirtų 2 eurų proginių BU kokybės monetų numizmatinėje pakuotėje buvo nukaldintos su klaida briaunos užraše. Vietoj lietuviško užrašo LAISVĖ * VIENYBĖ * GEROVĖ * briaunoje yra latviškas užrašas DIEVS * SVĒTĪ * LATVIJU.

Monetos kaldintos UAB Lietuvos monetų kalykla. Lietuvos bankas kreipėsi į Lietuvos monetų kalyklą su prašymu išsiaiškinti įvykių aplinkybes ir užtikrinti klaidų prevenciją ateityje. Lietuvos monetų kalykloje atliekamas vidinis tyrimas, imtasi papildomų procesų kontrolės ir prevencijos veiksmų. Preliminariais duomenimis, brokuotos monetos sudaro iki 10 proc. 2 eurų proginių BU kokybės monetų numizmatinėje pakuotėje tiražo. Lietuvos monetų kalykla apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos.

Lietuvos bankas atsiprašo dėl įsivėlusios klaidos ir primena, kad parduodamoms numizmatinėms vertybėms suteikiama 2 metų, skaičiuojant nuo numizmatinės vertybės perdavimo pirkėjui dienos, kokybės garantija. Be to, pirkėjas turi teisę grąžinti el. parduotuvėje įsigytas numizmatines vertybes, atsisakęs pirkimo–pardavimo sutarties per 14 kalendorinių dienų nuo numizmatinės vertybės gavimo dienos. Pirkėjai, kurie norėtų išsikeisti monetas su klaida, turėtų kreiptis į Lietuvos banko kasas. Daugiau informacijos apie garantinį aptarnavimą ir grąžinimą čia. Kilus klausimų, prašome kreiptis el. paštu: [email protected]

Šaltinis

Lietuvos banke
Atnaujinta: 2021-06-25