BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Atnaujinti registracijų į ekskursijas Kauno rūmuose laikai

Spausdinti
2022-02-15

Ekskursijos istoriniuose Lietuvos banko rūmuose Kaune susilaukė milžiniško populiarumo. Paskelbus registracijas, laisvos vietos „buvo išgraibstytos“ iki pat balandžio mėnesio. Kasdien sulaukiame skambučių ir klausimų, kada bus galima registruotis vėl? Atsakome. Jau šiandien!


Nuo šiandien galite registruoti grupes (nuo 10 žmonių) jau balandžio mėnesį. Pavieniams lankytojams, kurie nori pasivaikščioti po Lietuvos banko rūmus su gidu, tokia proga taip pat yra. Galite registruotis vasario 24 d. 


Į ekskursijas užsiregistravę lankytojai galės išvysti daugiau kaip 3 tonas sveriančias pinigų saugyklos duris, pasigrožėti įspūdingais tarpukario Kauno meno mokyklos atstovų paveikslais, pabuvoti buvusio ministro pirmininko Augustino Voldemaro apartamentuose su 8 metrų aukščio kupolu, išvysti vieną seniausių liftų Kaune, išgirsti Vlado Jurgučio ir kitų tarpukario bankininkų istorijas. Lietuvos banko Pinigų muziejaus ekspozicija, papildyta naujais eksponatais, kvies susipažinti su ilga ir turininga Lietuvos banko, pinigų ir bankininkystės istorija.

Registracija grupėms: https://www.pinigumuziejus.lt/lt/registracija/grupems-kaune
Registracija pavieniams: https://www.pinigumuziejus.lt/lt/registracija/pavieniams-kaune

Pinigų muziejuje