BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Virtualios pamokos

Eurai ir viskas apie juos

7–12 klasės
Lietuvai, 2015 m. sausio 1 d., tapus euro zonos nare, sulaukėme didelio makroekonominių rodiklių augimo. Tikėtina, jog tai įtakojo įstojimas į bendrą valiutos erdvę.  Ši edukacija - tai pažintis su Euro zona, Europos centriniu banku,  kitų sukurtų sistemų vaidmeniu Europos integracijos procese ir daug kitų įdomių dalykų. Edukacija skirta vyresnio amžiaus moksleiviams, nuo 14 metų.
Registruotis

Virtuali pamoka „Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių“

1–12 klasės
Virtualioje pamokoje vaikai susipažins su pinigų istorija nuo seniausių laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki naujųjų laikų, kai jie tapo metalo monetomis, popieriniais banknotais ir kredito kortelėmis. Kas galėjo būti pinigai senovėje? Kaip atrodė pirmieji lietuviški pinigai? Kaip pinigai gaminami šiandien ir kam jie reikalingi?
Registruotis

Virtualią pamoką „Pinigų traukinys“!

1–2 klasės
Kelionė per Lietuvos pinigų istoriją su Pinigų muziejaus pratybų sąsiuviniu! Pamokos metu pirmos ir antros klasių mokiniai per 60 min. susipažins su senaisiais Lietuvos pinigais litais ir dabartiniais pinigais eurais.

Registruojantis būtina komentaruose nurodyti mokinių skaičių ir adresą, juo atsiųsime pratybų sąsiuvinius.
 
Registruotis

Virtuali pamoka „Lietuvos pinigai. Nuo gintaro iki euro“

1–12 klasės

Pamokoje papasakosime lietuviškų pinigų istoriją nuo tada, kai jie dar buvo prekės, iki šiandien naudojamų eurų. Ką buvo galima įsigyti už pirmuosius metalinius pinigus – lietuviškus ilguosius? Kokia monetų įvairovė buvo Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje? Kas buvo vaizduojama ant litų? Vaikai ne tik gaus atsakymus į šiuos klausimus, bet ir KAHOOT programėlėje spręsdami užduotis, galės laimėti Pinigų muziejaus prizų. 

Registruotis

Virtuali pamoka „Eurų gyvavimo ratas“

1–12 klasės

Pamokoje vaikai sužinos, kaip eurų monetos ir banknotai nugyvena gyvenimą nuo gamybos iki išėmimo iš apyvartos ir sunaikinimo. Iš ko gaminami eurų banknotai? Kodėl vienas monetas traukia magnetai, o kitų ne? Ką veikia grynųjų pinigų ekspertai Lietuvos banke? Į šiuos ir daug kitų klausimų bus atsakyta edukacinėje pamokoje. Pamokos metu vaikai dalyvaus interaktyvioje viktorinoje, kurioje geriausiai pasirodę gaus prizų!

Registruotis