BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Paieškos rezultatai

Rasta 122 rezultatų
Pasaulio pinigai. Švedija

Pavyzdžiui, Lietuvos banko Pinigų muziejuje eksponuojame 4 dalerių plokštę, kurios svoris 2 kilogramai ... Tai įvyko 1668 m. Taigi Švedijos bankinės tradicijos yra vienos iš giliausių Europoje.

Vinco Ruzo sudaryto katalogo „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės monetos Lietuvos banko Pinigų muziejuje

Vinco Ruzo sudaryto katalogo „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės monetos Lietuvos banko Pinigų muziejuje

Paskaita "Momentiniai mokėjimai: vakar, šiandien ir rytoj"

., Pinigų muziejuje įvyko paskaita iš paskaitų ciklo 3X3. ... Trečiadienį, balandžio 19 d., Pinigų muziejuje įvyko paskaita iš paskaitų ciklo 3X3.

Kiekybinės ekonomikos studentai mokslo metus pradėjo vizitu į Lietuvos banką

Viena pirmųjų paskaitų įvyko Lietuvos banko Pinigų muziejuje.

Kaip kalbėtis su vaikais apie pinigus?

Pinigų muziejuje įvyko paskaita iš ciklo 3X3 „Kaip su vaikais kalbėtis apie pinigus? ... Pinigų muziejuje įvyko paskaita iš ciklo 3X3 „Kaip su vaikais kalbėtis apie pinigus?

Antram gyvenimui litus prikėlė ieškoma Kalėdinė dovana

., Pinigų muziejuje įvyko jau penktoji paskaita iš paskaitų ciklo 3 x 3. ... Vakar, rugsėjo 21 d., Pinigų muziejuje įvyko jau penktoji paskaita iš paskaitų ciklo 3 x 3.

Žemaitiškų pinigų istorija

banknotai šiandien yra labai reti, bet vieną tokį (15 kapeikų) galima pamatyti ir Lietuvos banko Pinigų muziejuje ... Sedos krašto žmonės notgeldus prisimena dar ir šiandien ir netgi jais didžiuojasi. 2015 m. įvyko miesto

Monetos, išgelbėjusios gyvybę

Provaikaitis gal ir nebūtų supratęs, kodėl šios monetos sugadintos, jei ne vietiniame Antverpeno muziejuje ... Tenesio valstijoje įvyko Šailo mūšis, kuriame žuvo keliasdešimt tūkstančių karių, o Džordžas Diksonas

Vasario 16 d. Pinigų muziejų aplankė gausus būrys svečių

Pinigų muziejuje įvyko renginys „Kelionė per atgimstančios Lietuvos pinigų istoriją“. ... Pinigų muziejuje pasakojama apie pasaulio pinigų istoriją, bet nemažai dėmesio skiriama ir Lietuvai,

Asmenybės lietuviškuose piniguose. S. Darius ir S. Girėnas

Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje eksponuojamos lėktuvo nuolaužos, asmeniniai lakūnų daiktai. ... Banknoto atvaizdas 2009 m. puikavosi netgi ant garsaus JAV leidžiamo popierinių pinigų katalogo „World

Trečioji paskaita 3X3

., Pinigų muziejuje įvyko trečioji vieša paskaita iš ciklo 3x3. ... Sausio 20 d., Pinigų muziejuje įvyko trečioji vieša paskaita iš ciklo 3x3.

Paskaita iš ciklo 3X3

., Pinigų muziejuje įvyko antroji paskaita šį rudenį iš paskaitų ciklo „3X3“. ... Vakar, spalio 19 d., Pinigų muziejuje įvyko antroji paskaita šį rudenį iš paskaitų ciklo „3X3“.

Pinigų muziejaus paskaitoje atskleisti lietuvių taupymo ypatumai

Pinigų muziejuje įvyko paskaita iš ciklo 3X3 „Asmeniniai finansai: nuo pirmųjų žingsnių iki meistrystės ... Pinigų muziejuje įvyko paskaita iš ciklo 3X3 „Asmeniniai finansai: nuo pirmųjų žingsnių iki meistrystės

Kaip investuoti į nekilnojamąjį turtą?

., Pinigų muziejuje įvyko paskaita „Kaip nenudegti investuojant į nekilnojamąjį turtą? ... Trečiadienį, gruodžio 18 d., Pinigų muziejuje įvyko paskaita „Kaip nenudegti investuojant į nekilnojamąjį

Pirmoji paskaita 3X3

., Pinigų muziejuje įvyko pirmoji paskaita iš paskaitų ciklo „3X3“. ... Trečiadienį, lapkričio 18 d., Pinigų muziejuje įvyko pirmoji paskaita iš paskaitų ciklo „3X3“.

Antroji paskaita 3X3

., trečiadienį, Pinigų muziejuje įvyko antroji paskaita iš paskaitų ciklo 3X3. ... Valdybos nario patarėjas Titas Budrys papasakojo, ką veikia Lietuvos bankas, kokie pokyčiai įvyko Lietuvai

Frankfurte prie Maino trečią kartą nuskambėjo Lietuvos muzikos akordai

Centrinio Banko renginio simbolis – skulptūrėlė – nuo metų pradžios buvo eksponuojama Lietuvos banko Pinigų muziejuje ... Paskutinis, trečiasis Europos kultūros dienų koncertas įvyko spalio 16 d.

Monetų pristatymo metu Pinigų muziejuje savo kūrybos kūrinius grojo kanklininkė Žemyna Trinkūnaitė

Monetų pristatymo metu Pinigų muziejuje savo kūrybos kūrinius grojo kanklininkė Žemyna Trinkūnaitė

Pinigų muziejuje

Pinigų muziejuje

Mokiniai - renginio Pinigų muziejuje dalyviai

Mokiniai - renginio Pinigų muziejuje dalyviai

Proginė 2 eurų moneta, skirta Vilniui, atskleis paslaptingas miesto istorijas

Tą pačią dieną 11 val. naujoji moneta bus pristatyta Pinigų muziejuje (Totorių g. 2/8), o rugsėjo 2 dieną ... Pinigų muziejuje vilniečiai ir miesto svečiai galės išsikeisti po dvi apyvartines 2 eurų monetas į Vilniui

Atnaujinta Pinigų muziejaus svetainė

Apie muziejų Pinigų muziejuje lankytojai gali susipažinti su pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija ... Per metus muziejuje apsilanko daugiau kaip 40 tūkst. lankytojų..

Žodžių kilmė

Su šiais žodžiais nuolat susiduriame ir Pinigų muziejuje, čia pristatoma pinigų ir bankų istorija.  ... Šiandien keletas kasdieniame gyvenime ir Pinigų muziejuje sutinkamų žodžių kilmės istorijų.

Po vasaros atostogų grįžo tradicinis paskaitų ciklas

., įvyko  paskaita, kurios tema buvo „Priemonės kovai su nekilnojamojo turto rinkos kaitimu ir kitais

Suaugusiųjų grupėms net tris kartus daugiau ekskursijų!

(Rekomenduojama pirmą kartą lankantis muziejuje). ... (Rekomenduojama tiems, kurie muziejuje jau buvo, bet nori dar geriau pažinti Lietuvos pinigus).