BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Pinigų muziejus prisidėjo rengiant kūrybinę stovyklą JAV

Spausdinti
2016-07-27

Remiant Lietuvos Fondui šią vasarą, birželio 20 - liepos 1 dienomis Ateitininkų namuose JAV (Lemonte, Ilinojaus valstijoje) veikė stovykla - Kūrybinės vasaros dirbtuvės moksleiviams.

Stovyklos vadovai:Julija Kazilaitė, Rolandas Dabrukas, Sigita Kazlienė, Jolanta Lechavičienė. Per Lietuvos istorijos temas kūrybiniuose užsiėmimuose moksleiviams padėjo atverti taikomosios ir vaizduojamosios dailės paslaptis, kėlė jų kultūrinę motyvaciją, atskleidė vaikų gabumus, individualumą, originalumą.

Amerikos lietuviukai susipažino ir su Lietuvos pinigų istorija, o prie to prisidėjo ir Pinigų muziejus. Džiaugiamės, kad galėjome pasidalinti ne tik aktualia medžiaga, bet ir idėjomis. Linkime, kad idėjos šviesti užsienio vaikus neišblės ir ateityje.

Pinigų muziejus prisidėjo rengiant kūrybinę stovyklą JAV Padėkos raįštas iš JAV lietuvių bendruomenės Akimirka iš kūrybinių dirbtuvių Akimirka iš kūrybinių dirbtuvių Vaikų pagaminti lietuviški pinigai Amerikos lietuvių vaikų padėka
Pinigų muziejuje