BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Lietuvos banko atvirų durų dienos renginys įvyks vėliau

Spausdinti

Lietuvos bankas, atsižvelgęs į Valstybės ekstremalių situacijų valdymo centro rekomendacijas nesiburti į masinius renginius ir į tai, kad Lietuvoje buvo nustatytas pirmasis užsikrėtimo koronavirusu atvejis, atideda vasario 29-ąją, šeštadienį, turėjusį įvykti renginį plačiajai visuomenei – atvirų durų dieną Vilniuje. Renginys įvyks vėliau, esant palankiai situacijai.

„Atsiprašome visų, planavusių aplankyti Lietuvos banko rūmus, tačiau nenorime rizikuoti nei lankytojų, nei darbuotojų sveikata. Tikimės naują atvirų durų dienos datą paskelbti artimiausiu metu ir sudaryti sąlygas gyventojams be nerimo ir baimės aplankyti unikalius centrinio banko rūmus Vilniuje ir sužinoti apie mūsų veiklą“, – sako Aistė Almanaitė, Lietuvos banko Komunikacijos departamento direktorė.

Lietuvos banko 30-mečiui paminėti skirtas atvirų durų dienos renginys turėjo vykti šeštadienį 10–16 val. Lietuvos banko rūmuose Vilniuje (Gedimino pr. 6).

Lietuvos banke
Atnaujinta: 2021-07-03