BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Išsikeisk 2 € monetą į proginę, skirtą Vilniui!

Spausdinti
2017-08-08

Rugpjūčio 31 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 2 eurų proginę monetą, skirtą Vilniui. Šios monetos nacionalinėje pusėje įamžinamos Vilniaus istorijos, slypinčios už Bernardinų bažnyčios bokšto, stačiatikių cerkvės kupolų ir Vilniaus universiteto varpinės.

Rugsėjo 2 dieną, šeštadienį, užsukite į Pinigų muziejų (Gedimino pr.6) ir išsikeiskite įprastinę 2 eurų monetą į specialią proginę, skirtą Vilniui. Muziejuje bus keičiama po 2 monetas, o didesnį kiekį monetų į progines 2 eurų monetas galėsite išsikeisti Lietuvos banko kasose (Žirmūnų g. 151, Vilniuje arba Maironio g. 25, Kaune).

Nacionalinės pusės dailininkai - Vladas Oržekauskas ir Giedrius Paulauskis. Progines 2 eurų monetas, skirtas Vilniui, nukaldino UAB Lietuvos monetų kalykla. Kokybės BU monetų - 10 000 vnt. iš bendro 1 mln. vnt. tiražo, jas nuo rugpjūčio 31 dienos bus galima įsigyti Lietuvos banko kasose.

Pinigų muziejuje