BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


El. parduotuvė monetos.lb.lt laikinai neveiks dėl atnaujinimo darbų

Spausdinti

Lapkričio 8–12 d. Lietuvos banko el. parduotuvė www.monetos.lb.lt dėl atnaujinimo darbų laikinai neveiks.

Vykstant el. parduotuvės atnaujinimo darbams vartotojai negalės nei pateikti naujų užsakymų, nei atsiimti užsakytų monetų Lietuvos banko kasose ar įsigyti naujų.

Norintys įsigyti Lietuvos banko išleistų numizmatinių vertybių lapkričio 8 ir 12 d. tą padaryti galės per Lietuvos banko numizmatinių vertybių platintojus.

Patogesnė vartotojui, naujo dizaino el. parduotuvė pradės veikti lapkričio 13 d., trečiadienį. Atnaujinus el. parduotuvės veiklą, galėsite joje užsisakyti naujų monetų, o Lietuvos banko kasose – atsiimti jau užsakytas monetas ir įsigyti naujų.

Pradėjus veikti naujajai parduotuvei, įsigalios ir Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklių pakeitimai, svarbiausi jų:

  • Visas išleistų naujų monetų tiražas pateks į el. parduotuvę pradėjus išankstinę prekybą, t. y. likus 5 d. iki oficialios monetos išleidimo į apyvartą datos.
  • Monetos išleidimo dieną kasose bus galima ją įsigyti tik tuo atveju, jei visas tiražas nebus išpirktas išankstinės prekybos metu. Jei el. parduotuvėje visos monetos bus nupirktos iki monetos išleidimo į apyvartą datos, prekyba Lietuvos banko kasose nevyks.
  • Išankstinės prekybos metu ir monetos išleidimo dieną vienas asmuo galės įsigyti ne daugiau kaip 2 kolekcines monetas. Vėliau monetų bus galima įsigyti be apribojimų.
  • Dalis monetos tiražo gali būti skirta Lietuvos banko reprezentacijos reikmėms, savivaldos įstaigoms ir su monetos tema susijusioms organizacijoms, taip pat prekybai mugėse.

Šaltinis

Lietuvos banke
Atnaujinta: 2021-07-03