BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Atnaujintoje Lietuvos banko kasoje daugiau paslaugų gyventojams

Spausdinti
2016-05-02

Šiandien Vilniuje, Žirmūnų g. 151, pradeda veikti atnaujinta ir modernizuota, klientams patogesnė Lietuvos banko kasa, kuri buvo remontuojama nuo praėjusių metų lapkričio.

Šioje kasoje, kaip ir kitose Lietuvos banko kasose, teikiamos naujos, gyventojams svarbios grynųjų pinigų paslaugos. Čia galima nemokamai ribotais kiekiais stambinti ar smulkinti eurų banknotus, už nominaliąją vertę įsigyti (išsikeisti) nebuvusių apyvartoje apyvartinių ir proginių eurų monetų su Lietuvos nacionaline puse. Kaip ir anksčiau, kasoje nemokamai keičiami litai į eurus, o susidėvėję ir sugadinti eurai – į tinkamus apyvartai pinigus.

Atnaujintoje Lietuvos banko kasoje Žirmūnuose veikia patogi eilių valdymo sistema, kiekvienas klientas aptarnaujamas jo konfidencialumą užtikrinančioje erdvėje. Be to, įrengtas didelių paketų priėmimo ir išdavimo įrenginys, vadinamasis šliuzas, skirtas oficialiems Lietuvos banko numizmatinių vertybių platintojams aptarnauti.

„Viena populiariausių paslaugų mūsų kasose – kolekcinių ar proginių monetų įsigijimas, ypač jų išleidimo dienomis. Tad ateityje, siekdami sudaryti patogesnes sąlygas kolekcininkams tiek iš Lietuvos, tiek iš kitų šalių įsigyti Lietuvos banko leidžiamų numizmatinių vertybių, planuojame sukurti elektroninę parduotuvę, kur gyventojas įsigys monetą keliais mygtukų paspaudimais ir nereikės stovėti eilėse“, – sako Deivis Stankevičius, Lietuvos banko Grynųjų pinigų tarnybos direktorius.

Pasak jo, atnaujinus Lietuvos banko kasą Žirmūnuose ir išplėtus jos galimybes, šioje kasoje bus sukoncentruotos visos visuomenei teikiamos paslaugos. Lietuvos banko kasoje Totorių g. 2/8 paslaugos bus teikiamos tik iki liepos 1 d.

Kokios paslaugos teikiamos Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune, galima sužinoti iš šio filmuko.

lentele2.png

Lietuvos banke