BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Atnaujinta Pinigų muziejaus svetainė

Spausdinti
2020-11-09

Šiandien pradėjo veikti modernaus dizaino ir patogesnė vartotojui Pinigų muziejaus interneto svetainė www.pinigumuziejus.lt. Kas būdinga naujajai svetainei? 


Atnaujintas dizainas. Atnaujinta Pinigų muziejaus svetainė yra vizualesnė ir patogesnė vartotojui.

Patogesnė registracija į ekskursijas ir renginius. Registraciją galėsite išbandyti jau netrukus registruodamiesi į greitai pradėsimas rengti nuotolines edukacijas.

Pritaikyta mobiliesiems įrenginiams. Įdiegtas adaptyvusis, arba prisitaikantysis, svetainės vaizdas. Po svetainę patogu naršyti tiek mobiliuosiuose, tiek stacionariuosiuose įrenginiuose.

Trys naujienų blokai. Svetainėje vartotojai ras informaciją apie Pinigų muziejaus organizuojamas parodas, renginius ir iniciatyvas, centrinio banko leidžiamas monetas ir aktualius renginius, o skyrelyje „Tai įdomu“ galės susipažinti su pasaulio ir Lietuvos pinigų bei bankininkystės istorija.

Išsami informacija apie ekspozicijas ir laikinas parodas. Užsukę į svetainę lankytojai galės ne tik susipažinti su ekspozicijų aprašymais, bet ir aplankyti virtualiąją muziejaus ekspoziciją, sudarytą iš videopasakojimų, kuriuose atskleidžiama Lietuvos pinigų ir bankininkystės istorija. 

Apie muziejų

Pinigų muziejuje lankytojai gali susipažinti su pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija, Lietuvos pinigais, bankininkystės raida mūsų šalyje nuo pirmųjų kredito įstaigų atsiradimo iki šių dienų. Derinant tradicines eksponavimo formas ir šiuolaikines interaktyviąsias priemones, lankytojams suteikta galimybė aktyviai dalyvauti pažinimo procese, naudojantis įvairiais papildomais žinių įgijimo šaltiniais ir priemonėmis: kompiuteriniais terminalais su specialiomis programomis, specialiai orientuota interneto prieiga, teminiais, mokomaisiais ir dokumentiniais filmais. Muziejus turi sukaupęs beveik 60 tūkst. įvairių eksponatų, rengia temines parodas, ekskursijas ir edukacijas suaugusiesiems ir moksleivių grupėms. Per metus muziejuje apsilanko daugiau kaip 40 tūkst. lankytojų.

Pinigų muziejuje