BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


[[#ex]]

Priešmokyklinio amžiaus vaikams

Iš kur atsirado pinigai?

Ekskursijoje-pamokėlėje vaikams žaismingai ir linksmai pasakojama, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado ir kokie pinigai buvo senovėje. Vaikai ne tik klausysis įdomių istorijų apie pinigus, bet ir patys galės nusikalti savo pinigėlį, pasisverti ir sužinoti, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš aukso.

Registracija


Moksleiviams

Susipažinkime su pinigais!

Ekskursijoje-pamokoje moksleiviams žaismingai ir linksmai pasakojama, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado ir kokie pinigai buvo senovėje. Moksleiviai ne tik klausysis įdomių istorijų apie pinigus, bet ir patys dalyvaus procese, galės nusikalti savo pinigėlį, pasisverti ir sužinoti, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš tikro aukso.

Registracija


Suaugusiesiems

Kelionė po pinigų pasaulį

Kokie buvo pirmieji pinigai žmonijos istorijoje? Kaip seniau buvo baudžiami pinigų klastotojai? Kiek kainuotumėte, jei būtumėte auksinis? O kaip atrodytumėte ant popierinio banknoto? Atsakymus į šiuos klausimus ir dar daug neįtikėtinų dalykų iš pinigų ir bankų pasaulio atrasite šioje pažintinėje ekskursijoje, apžiūrėsite visą muziejaus ekspoziciją, išbandysite interaktyviąsias muziejaus pramogas, gausite suvenyrų.

Registracija

[[#ex]]