BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Virtualios paskaitos

Virtuali paskaita „Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių“

Virtualioje paskaitoje susipažinsite su pinigų istorija nuo seniausių laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki naujųjų laikų, kai jie tapo metalo monetomis, popieriniais banknotais ir kredito kortelėmis. Kas galėjo būti pinigai senovėje? Kaip atrodė pirmieji lietuviški pinigai? Kaip pinigai gaminami šiandien ir kam jie reikalingi? Ne tik gausite atsakymus į šiuos klausimus, bet ir KAHOOT programėlėje spręsdami užduotis, galėsite laimėti Pinigų muziejaus prizų. 

Registruotis

Virtuali paskaita „Lietuvos Respublikos pinigai ir Lietuvos bankas (1) 1918 – 1940 m.“

Paskaitoje papasakosime apie pirmosios Lietuvos Respublikos (1918 – 1940 m.) Lietuvos banką ir pinigus. Kokiomis sudėtingomis sąlygomis kūrėsi Lietuvos bankas?  Kaip galėjo vadintis pirmieji pinigai Lietuvos Respublikoje? Kas vaizduojama ant tarpukario pinigų? Ne tik gausite atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, bet ir KAHOOT programėlėje spręsdami užduotis, galėsite laimėti Pinigų muziejaus prizų. 

Registruotis

Virtuali paskaita „Lietuvos Respublikos pinigai ir Lietuvos bankas (2). Nuo 1990 m iki šiandien“

Paskaitoje papasakosime apie Lietuvos banko ir pinigų kūrimą po 1990 m. kovo 11 d.  Kokiomis sudėtingomis sąlygomis kūrėsi Lietuvos bankas?  Kaip galėjo atrodyti ir kaip iš tiesų atrodė mūsų piniagi? Ką Lietuvos bankas veikia šiandien? Ne tik gausite atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, bet ir KAHOOT programėlėje spręsdami užduotis, galėsite laimėti Pinigų muziejaus prizų. 

Registruotis