BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Registracija į ekskursijas ir edukacijas

Pamokėlės

Tai ekskursijos-pamokėlės, kuriose vaikams linksmai ir paprastai pasakojama apie tai, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado, kaip jie keitėsi, kaip atrodo ir kaip naudojami šiandien. Pamokėlė  trunka apie 1 valandą  ir yra nemokama. 

Plačiau

Ekskursijos

Ekskursijoje moksleiviai  kartu su Pinigų muziejaus gidais apžiūrės muziejaus ekspoziciją, susipažins su pinigų atsiradimo istorija, patys pasigamins unikalių Pinigų muziejaus suvenyrų. Ekskursijos trunka iki 1,5 valandos ir yra nemokamos. 

Plačiau

Edukacinės pamokos

Edukacinės pamokos – tai paskaitos su žaidybiniais elementais pasirinktomis temomis, skirtos moksleiviams ir vykstančios Pinigų muziejaus edukacinėje salėje. Jų metų ekskursijos po muziejų nėra vedamos. Visos edukacinės pamokos yra nemokamos!

Plačiau

Ekskursijos

Ekskursijoje Pinigų muziejaus gidai supažindina su muziejaus ekspozicija, su skirtingomis Pinigų muziejaus siūlomomis temomis. Lankytojai ne tik susipažins su pinigų ar bankininkystės istorija, bet ir patys pasigamins unikalių Pinigų muziejaus suvenyrų. Ekskursijos trunka iki 1,5 valandos ir yra nemokamos. 

Plačiau

Ekskursijos

Ekskursijoje moksleiviai  kartu su  gidais pasivaikščios po istorinius Lietuvos banko rūmus Kaune ir išgirs istoriją apie juos, apžiūrės Pinigų muziejaus  ekspoziciją Kaune, susipažins su Lietuvos pinigų istorija. Ekskursijos trunka apie 1 valandą ir yra nemokamos. 

Plačiau

Edukacinės pamokos

Edukacinės pamokos – tai paskaitos su žaidybiniais elementais pasirinktomis temomis, skirtos moksleiviams ir vykstančios vienoje iš Lietuvos banko rūmų salių. Jų metų ekskursijos po rūmus nėra vedamos. Visos edukacinės pamokos yra nemokamos!
 
Plačiau

Ekskursijos

Ekskursijoje Pinigų muziejaus gidai supažindina su Lietuvos banko rūmais ir Pinigų muziejaus ekspozicija Kaune. Lankytojai išgirs ne tik įspūdingų rūmų, bet ir Lietuvos pinigų istoriją. Ekskursijos trunka apie 1 valandą ir yra nemokamos. 

Plačiau

Virtualios pamokos

Šias pamokas su žaidybiniais elementais, skirtas moksleiviams, veda Pinigų muziejaus gidas per Jums patogią platformą. Visos virtualios pamokos yra nemokamos.
Plačiau