BDAR

Virtualios paskaitos

Virtuali paskaita „Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių“

Virtualioje paskaitoje susipažinsite su pinigų istorija nuo seniausių laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki naujųjų laikų, kai jie tapo metalo monetomis, popieriniais banknotais ir kredito kortelėmis. Kas galėjo būti pinigai senovėje? Kaip atrodė pirmieji lietuviški pinigai? Kaip pinigai gaminami šiandien ir kam jie reikalingi? Ne tik gausite atsakymus į šiuos klausimus, bet ir KAHOOT programėlėje spręsdami užduotis, galėsite laimėti Pinigų muziejaus prizų. 

Registruotis

Virtuali paskaita „Lietuvos Respublikos pinigai ir Lietuvos bankas (1) 1918 – 1940 m.“

Paskaitoje papasakosime apie pirmosios Lietuvos Respublikos (1918 – 1940 m.) Lietuvos banką ir pinigus. Kokiomis sudėtingomis sąlygomis kūrėsi Lietuvos bankas?  Kaip galėjo vadintis pirmieji pinigai Lietuvos Respublikoje? Kas vaizduojama ant tarpukario pinigų? Ne tik gausite atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, bet ir KAHOOT programėlėje spręsdami užduotis, galėsite laimėti Pinigų muziejaus prizų. 

Registruotis

Virtuali paskaita „Lietuvos Respublikos pinigai. Įdomiosios istorijos“

Paskaitoje papasakosime apie Lietuvos Respublikos pinigų istoriją nuo 1918 m. iki šių dienų. Kaip galėjo vadintis pirmieji pinigai Lietuvos Respublikoje? Kas vaizduojama ant tarpukario pinigų? Kaip buvo kuriami ir gaminami pinigai po 1990 m.? Atsakymus į šiuos ir dar daug klausimų sužinosite dalyvaudami virtualioje paskaitoje. 

Registruotis

Virtuali paskaita „Lietuvos Respublikos pinigai ir Lietuvos bankas (2). Nuo 1990 m iki šiandien“

Paskaitoje papasakosime apie Lietuvos banko ir pinigų kūrimą po 1990 m. kovo 11 d.  Kokiomis sudėtingomis sąlygomis kūrėsi Lietuvos bankas?  Kaip galėjo atrodyti ir kaip iš tiesų atrodė mūsų piniagi? Ką Lietuvos bankas veikia šiandien? Ne tik gausite atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, bet ir KAHOOT programėlėje spręsdami užduotis, galėsite laimėti Pinigų muziejaus prizų. 

Registruotis