BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Edukacinės pamokos

Pinigai. Nuo kriauklelių iki kortelių

1–12 klasės

Pamokoje  vaikai susipažins su pinigų istorija nuo seniausių laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki naujųjų laikų, kai jie tapo metalo monetomis, popieriniais banknotais ir kredito kortelėmis. Kas galėjo būti pinigai senovėje? Kaip atrodė pirmieji lietuviški pinigai? Kaip pinigai gaminami šiandien ir kam jie reikalingi? Vaikai ne tik gaus atsakymus į šiuos klausimus – spręsdami užduotis, jie galės „užsidirbti“ savo „pinigėlių“. Derėdamiesi improvizuotame turguje galės įsigyti vertingų Pinigų muziejaus „prekių“.

Registruotis

Jaunieji Lietuvos banko ekspertai

5–6 klasės

Ką veikia Lietuvos bankas? Kokios yra svarbiausios banko funkcijos? Kuo infliacija skiriasi nuo investicijos? Atsakymus, ir ne tik į šiuos klausimus, moksleiviai gaus šioje pamokoje. Jie ne tik klausysis pasakojimo apie centrinį šalies banką, bet ir patys spręs užduotis, ieškos atsakymų, susipažins su svarbiais ekonominiais terminais. Geriausiai pasirodę bus apdovanoti Pinigų muziejaus prizais.

Registruotis

Tapk pinigų ekspertu!

1–12 klasės

Šioje edukacinėje pamokoje moksleiviai susipažins su pinigų atsiradimo istorija, sužinos, kaip pinigai buvo gaminami senovėje ir kaip jie gaminami šiandien. Kokių pinigų būna šiandien? Kas ant jų vaizduojama? Kokios pagrindinės monetų ir banknotų sudedamosios dalys? Kokios yra jų apsaugos priemonės? Radę atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, vaikai galės  viktorinoje apie pinigu ir laim4ti vertingų prizų. 

Registruotis

Ką veikia Lietuvos bankas?

7–12 klasės

Ką veikia Lietuvos bankas? Kokios yra svarbiausios banko funkcijos? Kuo infliacija skiriasi nuo investicijos? Atsakymus, ir ne tik į šiuos klausimus, moksleiviai gaus šioje edukacinėje pamokoje. Jie ne tik klausysis pasakojimo apie centrinį šalies banką, bet ir patys spręs užduotis, ieškos atsakymų, susipažins su svarbiais ekonominiais terminais. Geriausiai pasirodę bus apdovanoti Pinigų muziejaus prizais.

Registruotis