Orientacinis žaidimas Pinigų muziejuje!

Pažinkite muziejų ir atraskite pinigų ir bankininkystės paslaptis kitaip! Naujame orientaciniame – edukaciniame žaidime „Aplink pinigų pasaulį per 80 minučių!” spręsite originalias ir įdomias užduotis, ieškosite atsakymų, juos atrasite ir taip pažinsite šį didelį ir platų pinigų pasaulį.

– Kam skirtas žaidimas? Kol kas tik suaugusiems (ypatingai studentams) ir šeimoms, bet ateity planuojame parengti žaidimą ir vaikams.

– Kiek žmonių gali dalyvauti žaidime? Žaidimas vyks padalinant žmonių grupę į dvi, tris komandas po 2 – 4 žmones, taigi, žaidime gali dalyvauti 4 – 12 žmonių grupės. Rekomenduojame, kad vienoje komandoje būtų bent 3 asmenys. Taigi, jei kompanijoje nesugalvojate ką veikti, tai puiki proga jums praleisti laiką.

– Kada vyks žaidimai? Žaidimai vyks šeštadieniais, dėl konkretaus laiko derinsimės individualiai. Taigi tai proga turiningai praleisti savaitgalį.

– Kiek trunka vienas žaidimas? Kaip ir skelbia pavadinimas, daugiausiai 80 minučių.

– Kiek kainuoja žaidimas? Žaidimas nekainuoja NIEKO, o dalyviai gaus vertingų ir smagių Pinigų muziejaus prizų.

– Kaip užsiregistruoti į žaidimą? Registracija vykdoma telefonu (8 5) 268 0334 arba elektroniniu paštu tgrelis@lb.lt. Taip pat šiais kontaktais galite kreiptis norėdami gauti daugiau informacijos apie patį žaidimą.

Kviečiame dalyvauti!

FacebookTwitterGoogle+