Naujos veiklos moksleiviams Pinigų muziejuje!

Nenumaldomai artėja nauji mokslo metai. Kaip ir visada laukiame moksleivių iš visos Lietuvos! Vėl galite rinktis tarp ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų. O dabar jų turėsime dar daugiau!

1-6 klasių moksleiviai galės dalyvauti ne tik įprastoje apžvalginėje ekskursijoje, bet ir ekskursijoje – žaidime „Atrask Pinigų muziejaus lobį!“, kuriame vaikai ne tik klausysis istorijos apie tai, kaip atsirado pinigai, bet ir patys ieškos atsakymų, spręs užduotis, ieškos kodo, kuris padės atidaryti lobių skrynelę. O ją atidarę, bus apdovanoti Pinigų muziejaus prizais!

5-12 klasių moksleiviai turės galimybę sudalyvauti naujoje edukacinėje pamokoje „Jaunieji Lietuvos banko ekspertai“  (5-7 klasės) ir „Ką veikia Lietuvos bankas?“ (8-12 klasės), kurioje vaikai žiūrės filmus, spręs užduotis, atras svarbiausias Lietuvos banko funkcijas, susipažins su ekonomikos pagrindais. Geriausieji bus apdovanoti prizais.

Žinoma, senosios ekskursijos ir edukacijos apie pinigų istoriją, pinigų gamybą ir eurus taip pat lieka. Registruotis galite jau dabar! (edukacinės programos prasidės spalio mėnesį).

FacebookTwitterGoogle+