Naujos ekskursijos Pinigų muziejuje

Šiais metais siūlome dar įvairesnių temų ekskursijų, skirtų suaugusiesiems. Lankytojai gali rinktis dvi naujas ekskursijas – „Ką veikia Lietuvos bankas?“ ir „100 istorijų apie Lietuvos šimtmetį“. Kviečiame registruotis!

Ekskursija „100 istorijų apie Lietuvos šimtmetį“

Ekskursija skirta Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui paminėti. Jos dalyviai apžiūrės parodą „Lietuvos Respublikos 1918–1940 metų istorijos fragmentai“ ir susipažins su svarbiausiais Lietuvos šimtmečio istorijos epizodais. Taip pat lankytojai išgirs daug istorijų apie Lietuvos banko kūrimąsi ir nacionalinės valiutos sukūrimą. Kaip norėta pavadinti lietuvišką valiutą? Kas pavaizduota ant tarpukario litų? Kiek prieš šimtą metų uždirbdavo banko tarnautojai? Tai tik keletas iš daugelio temų, kurios bus aptartos šioje ekskursijoje.

Ekskursija „Ką veikia Lietuvos bankas?“                          

Kaip kūrėsi Lietuvos bankas? Kur dingo tarpukariu sukauptos aukso atsargos? Kokios yra svarbiausios Lietuvos banko funkcijos šiandien? Lietuvos banko praeitis, dabartis ir ateitis. Ekskursijos dalyviai interaktyviai ir žaismingai susipažins su Lietuvos banko veikla, suvoks šios institucijos reikšmę Lietuvai, atras, kuo Lietuvos bankas gali būti naudingas jiems patiems.

FacebookTwitterGoogle+