Naktinėjimai Pinigų muziejuje

Gegužės 18 d. visoje Lietuvoje vyks tarptautinis renginys „Muziejų naktis 2019″. Kviečiame į renginį „Naktinėjimai Pinigų muziejuje“.

Pinigų muziejuje susilieja tradicijos ir modernumas, istorija ir ateitis, todėl kviečiame kartu panaktinėti Pinigų muziejuje: atraskite, pažinkite, nustebkite, pasidalinkite, aptarkite diskutuokite! Renginio metu galėsite iki vidurnakčio moderniai ir interaktyviai susipažinti su Lietuvos ir pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija. Muziejuje bus rodomi filmai, turėsite galimybę patys pasigaminti unikalių muziejaus suvenyrų, puikiai ir turiningai praleisti šeštadienio vakarą.

Muziejus šaštedienį dirbs nuo 13 val. iki vidurnakčio. Registruotis nereikia, bet gali tekti pastovėti eilėje.

MUZIEJŲ NAKTIS – tradicinė, nuo 2005 m. Tarptautinės muziejų dienos proga (pažymima gegužės 18 d.) vykstanti akcija. Jos iniciatorius – Tarptautinė muziejų taryba (ICOM), o bendruomenės akcijos „Europos muziejų naktis“ pagrindinis organizatorius – Prancūzijos kultūros ir ryšių ministerija.

Lietuvoje Muziejų nakties renginių organizavimo veiklas kuruoja Tarptautinės muziejų tarybos ICOM Lietuvos nacionalinis komitetas ir Lietuvos muziejų asociacija.
Akcijos tikslas – pakviesti visuomenę ateiti į muziejus ir susipažinti su čia veikiančiomis parodomis, ekspozicijomis, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose ir kituose renginiuose tokiu paros metu, kai paprastai muziejai neveikia. Akcijos metu stengiamasi įvairioms lankytojų grupėms kuo įtaigiau pristatyti muziejų rinkinius, teikiamas paslaugas, taip paskatinant visuomenę labiau domėtis įvairiapuse muziejų veikla, dažniau juose lankytis.

FacebookTwitterGoogle+