Gegužės 8 d. nemokama paskaita Pinigų muziejuje

Gegužės 1 d. minėjome 15 metų sukaktį, kai 2004 m. Lietuvai įstojus į ES, Lietuvos bankas tapo Europos centrinių bankų sistemos, kurią sudaro ECB ir visų ES valstybių narių nacionaliniai centriniai bankai, nariu. Šia proga kviečiame į nemokamą paskaitą Lietuvos banko Pinigų muziejuje, kurioje bus kalbama apie tai, kaip veikia Eurosistema, koks yra Lietuvos banko vaidmuo skirtingose tarptautinėse institucijose, kaip formuojama pinigų politika ir dar daug įdomių dalykų. Paskaitą skaitys Tarptautinių ryšių departamento Ekonominės politikos analizės skyriaus ekonomistas Linas Mickus.

Paskaita įvyks gegužės 8 d. 17.15 val. Paskaita nemokama, bet reikalinga registracija:  http://www.pinigumuziejus.lt/lt/registracija/

Jei nepavyksta registruotis, rašykite el paštu tgrelis@lb.lt

Lietuvos banko Pinigų muziejus, siekdamas didinti suvokimą apie Lietuvos banko veiklą ir skatinti finansinį raštingumą, organizuoja paskaitų ciklą „3X3“. Kiekvieno mėnesio trečią trečiadienį Lietuvos banko ekspertai veda paskaitas aktualiomis visuomenei temomis ir nušviečia apie Lietuvos banko veiklą. Paskaitos yra nemokamos!

FacebookTwitterGoogle+