Ekskursijos

Priešmokyklinukams (5-6 m.).

  • Apžvalginė ekskursija – pamokėlė „Iš kur atsirado pinigai?“

ikimokyklinukai

Ekskursijoje – paskaitoje žaismingai ir linksmai vaikams yra pasakojama, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado ir kokie pinigai buvo senovėje. Mokiniai ne tik klausysis įdomių istorijų apie pinigus, bet ir patys dalyvaus procese, nusikals savo pinigėlius, pasisvers ir sužinos, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš tikro aukso!

Mokiniams.

1 – 6 klasės.

  • Apžvalginė ekskursija „Susipažinkime su pinigais.“

vaikai

Ekskursijoje – paskaitoje žaismingai ir linksmai vaikams yra pasakojama, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado ir kokie pinigai buvo senovėje. Mokiniai ne tik klausysis įdomių istorijų apie pinigus, bet ir patys dalyvaus procese, nusikals savo pinigėlius, pasisvers ir sužinos, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš tikro aukso!

  • Ekskursija – žaidimas „Atrask Pinigų muziejaus lobį“ 

lobis

Šioje interaktyvioje ekskursijoje vaikai, spręsdami užduotis, ne tik susipažins su pasaulio pinigų istorija ir įdomybėmis, bet ir atradę kodą, gaus Pinigų muziejaus lobį – smagių muziejaus prizų.

 

7 – 12 klasės.

  • Apžvalginė ekskursija „Susipažinkime su pinigais!”

vaikai2

Ekskursijoje mokiniams pasakojama pinigų istorija nuo tada, kai jie dar buvo prekės iki šiuolaikinių mokėjimo priemonių. Mokiniai ne tik klausysis įdomių istorijų apie pinigus, bet ir pamatys unikalių eksponatų: piramidę iš centų įrašytą į Gineso rekordų knygą, 100 trilijonų dolerių banknotą ir dar daug ko įdomaus. Vaikai ir patys dalyvaus procese: nusikals savo pinigėlius, išsprendę testą, gaus banknotą su savo atvaizdu, pasisvers ir sužinos, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš tikro aukso!

Suaugusiems

  • Apžvalginė ekskursija „Kelionė po pinigų pasaulį.“

suaugusieji-min (1)

Kokie buvo pirmieji pinigai žmonijos istorijoje? Kaip seniau buvo baudžiami pinigų klastotojai? Kiek kainuotumėte, jei būtumėte auksinis? O kaip atrodytumėte ant popierinio banknoto? Atsakymus į šiuos klausimus ir dar daug neįtikėtinų dalykų iš pinigų ir bankų pasaulio atrasite šioje pažintinėje Pinigų muziejaus ekskursijoje, kurioje apžiūrėsite visą muziejaus ekspoziciją, išbandysite interaktyvias muziejaus pramogas, gausite suvenyrų.

  • Lietuvos pinigų istorija: nuo gintaro iki euro“

gintaras euras

Ekskursijoje lankytojai supažindinami su lietuviškų pinigų istorija nuo tų laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki šiandien Lietuvoje cirkuliuojančių eurų. Kiek skirtingų pavadinimų pinigų buvo Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje? Kaip norėta pavadinti mūsų litą? Kaip ant 500 talonų atsidūrė vilkas ir koks žmogus turėjo būti vaizduojamas ant 1000 litų banknoto? Ekskursijoje ne tik rasite atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, bet ir pamatysite centų piramidę įrašytą į Gineso rekordų knygą, 3 milijonus litų, nusikalsite suvenyrinę monetą bei atrasite daug naujo.

  • „Viskas apie bankus ir ne tik…“

seifas

Ekskursijoje apžvelgiama bankininkystės istorija nuo bankų užuomazgų iki jų susiformavimo bei vystymosi. Daug dėmesio skiriama Lietuvos bankininkystės istorijai. Ekskursijoje sužinosite: iš kokio žodžio kilo žodis bankas? Koks bankas seniausias pasaulyje? Kaip kūrėsi Lietuvos bankas ir kaip keitėsi jo funkcijos Lietuvai tapus euro zonos nare? Gausite atsakymus ir į šiuos ir į daugelį kitų klausimų. Be bankų istorijos sužinosite daug įdomių dalykų iš praeities žmonių kasdienybės, smagių nutikimų iš Tarpukario Lietuvos, gausite vertingų Pinigų muziejaus suvenyrų.

  • „Ką veikia Lietuvos bankas?“

bankas

Kaip kūrėsi Lietuvos bankas? Kur dingo tarpukariu sukauptos aukso atsargos? Kokios yra svarbiausios Lietuvos banko funkcijos šiandien? Lietuvos banko praeitis, dabartis ir ateitis. Ekskursijos dalyviai interaktyviai ir žaismingai susipažins su Lietuvos banko veikla, suvoks šios institucijos reikšmę Lietuvai, atras, kuo Lietuvos bankas gali būti naudingas jiems patiems.

Registracija į ekskursijas Atsidariusiame lange pasirinkite amžiaus grupę, datą, kurios pageidaujate, užsiėmimo tipą, pavadinimą ir konkretų laiką, užpildykite lentelę ir užregistruokite. Nurodykite tikslius kontaktinius duomenis!

FacebookTwitterGoogle+